Flower Thoughts

Київ, Україна.
www.globallogic.com

Привіт, друзі! І знову IT-компанія GlobalLogic! Писати про те, що ми вже любимо і довіряємо один одному, думаю, немає сенсу. І так все ясно! Адже це вже третій наш спільний проект! Два попередніх: GlobalLogic World та Big City Life .

Отож, як кажуть, поїхали! Розкажу вам, що і як ми творили ще в одному офісі компанії GlobalLogic.

Власниця кабінету — Аня, дуже привітна молода жінка, яка з радістю прийняла наші творчі ідеї поєднати малюнок з леттерінгом! Хто хоч трішки слідкує за моєю творчістю, той вже збагнув, що я дуже полюбила леттерінг — написання, малювання єдиних в своєму роді букв та слів для однієї конкретної ситуації. Так як бажання замовника була кульбаба, то в виборі форми для леттерінгу не виникло особливих проблем.

Другий етап роботи — текст для леттерінгу. Ось чим особлива ця техніка: малюнок не просто форма, а ціле послання! Оскільки це IT-компанія, то там всі творчі, повірте 🙂 А щоб творити, необхідне натхнення, без нього нікуди. Тому, за основу тексту взяли мотивувальні та надихаючі вислови.

Після цього, один з найважливіших етапів — ескіз.

MV8I0721 copy

Коли замовник затвердив ескіз, приступаю до рисунку на стіні. Під час роботи, малюнок можна трохи змінювати, підлаштовуючи  його під інтер’єр, але головна ідея і форма залишається.

MV8I0688 copy

Спочатку я компоную загальну форму і основні елементи олівцем . Потім детально промальовую акрилом. Мені більше до вподоби акрил в маркерах для такої  техніки малювання. По-перше, він швидше сохне і не потрібно перекривати поверх другим шаром. По-друге, лінії набагато легше проводити маркером. Хоча в деяких моментах пензлик все таки виграє — в тоненьких місцях та куточках. Тому використовую те і інше.

MV8I0754 copy

В кінці ще раз перевіряю композицію і коригую моменти, які на мою думку, здаються неповними. Робота повинна бути досить акуратна, тому що стерти чи замалювати вже практично нічого не можна!!! Ще одна специфіка лінійного малюнку 🙂 Але і в цьому свій кайф.

MV8I0752

Ну ось, начебто все! А тепер результат моєї творчої роботи 🙂

MV8I0682MV8I0677 copy

Вигляд в інтер’єрі.

MV8I0723 copyMV8I0730 copy

І власне, я зі своєю ще однією стіною 🙂 Хочу подякувати команді компанії GlobalLogic , за те що так тепло завжди приймаєте і дозволяєте творити щось цікаве і кожен раз нове! Особлива подяка Олені Кобзаренко, Ірі Бєлих, Ромі Борисовському, Філіпу Кадировому, Максиму Михайлюченку за вашу допомогу у цьому проекті! Ви супер!!! А також власниці оновленого кабінету — Ані, за те що довіряла і сприяла як найкомфортніший роботі. З вами працювати, справді, одне задоволення!
P.S. відео роботи скоро з’явиться на YouTube 😉

MV8I0693 copy   #allatkachuk_art #allatkachuk #wallpainting #wallart #lettering
P.S. відео роботи на YouTube 😉