GlobalLogic World

Київ, Україна.
www.globallogic.com

Ресепшн в IT-компанії GlobalLogic.
Це вже другий мій художній проект на стінах офісу GlobalLogic. Дуже приємно співпрацювати і творити, коли команда молодих креативщиків вибирають даний стиль!
І хто сказав, що сірий колір - нудний? Ми змогли довести, що все зовсім навпаки! Зобразили міста та країни, в яких компанія GlobalLogic має свої офіси: Аргентина, Чілі, Німеччина, Індія, Ізраїль, Польша, Словакія, Великобританія, США та Україна. І трошки розбавили сірий вибухом кольорів!

Але все по порядку!
Перша стадія роботи - це робота над ескізами: зміст, композиція, кольорові рішення. Трошки прийшлося постаратися і пішов не один кусок бумаги... але чого не зробиш для улюблених замовників 🙂
Коли ескізи готові, можна переносити рисунок на стіну. Я використовувала в цій роботі білий пастельний олівець, так як ним зручно малювати по кольорових стінах, так і він легко стирається.

A_Tkachuk-13A_Tkachuk-1 A_Tkachuk-11

І найцікавіше - фарби:))) Доречі, зараз акрил буває не лише в тюбиках, але й в маркерах. Це дуже зручно, особливо, якщо малюєш лінійний малюнок: швидко і акуратно! 

A_Tkachuk-15

Але в деяких місцях маркер все таки поступається старому класичному пензлику. Не проблема! Так я теж вмію і в моєму арсеналі купа різних пензлів та цілий спектр кольорів!

A_Tkachuk-19A_Tkachuk-17 A_Tkachuk-22
І, насправді, там ще є багато матеріалів і нюансів... але для цього є я :))) щоб зробити ваш інтер'єр справді ексклюзивним!!!

A_Tkachuk-24
Ну і сама стіна... і вже не просто стіна, а 39 кв. м. прямих, косих, круглих та спіральних ліній, які в сумі складають дивовижний  GlobalLogic World .

zowc9705rXoA_Tkachuk-6zbyjh3hlvcQ6yCJxWExJWE B-EsmWQP0PM ImrFSHYeLtcT4B60_Pr8cEg4pcdZ_Ynqg GahctpBsP7oZuUhIM7fTMoCFGOKIPl27ci-W1SOa_ix0i8nuC7hYueMDhWIC6wq9Bg ZhVTKmfyoawDIqaZLl-gi8 hZDR_mNdD00Ghz9uTIQcfQT9moGt-yQNkM2Pk9aixGb0oYluJjWhhXY (1)zAImwLOSqkAWbDrk8yedskENTMsu1RYd4  g86BwwarrUc              q4w499XJdq0 sv9mWFxeQdwSyu13aiaobQmIuld6J5iLQl-MXw5TnAOs     w_U4q5zy1-0Sm6k_nmcIssrDuzlptaM88
Ну і звичайно, хочу подякувати творчій команді GlobalLogic за таку приємну співпрацю! До нових проектів!

P.s: Подяка команді TroЯ team за якісні і живі фото!
http://vk.com/troyateam